Ücretsiz Sohbet Odaları

Parasız Söyleşi Odaları

Sohbetful.com sizlere bir bir çok imkanı bir arada sunuyor. Söyleşi etmeyi, muhabbet etmeyi sevenleri bir araya getiren  sabret söyleşi odalarımızda yeni insanlarla güncel ve birbirinden değişik mevzu başlıkları altında, fikirlerinizi beyan edebilir karşılıklı kültürlenmeye yepyeni bir perspektif getirebilirsiniz. Isterseniz yeni arkadaşlıkların temelini atabilir, kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz.

#Oyun #Yarışma şeklinde eğlence ve informasyon birikiminizi arttırma temalı odalarımızda yarışmaların keyfini çıkararak, güncel söyleşi mevzuları yarışma tadıyla takip edebilirsiniz. Her ay belirli periyotlarla belirlenen top10 sıralamasında siz değerli ziyaretçilerimizin de isimlerinin olması, yeni yarışmacılarımızla tatlı bir rekabete yeni zeminler oluşturacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlam bir DJ ekibinden oluşan #Radyo kanalımızda siz değerli ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda gösterim akışı gerçekleştirilecektir. Bazen yeni şarkılarla sizi buluşturacak, ara sıra nostalji yapacağız.

En güncel şarkıların listelendiği frekanslarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, bu eğlenceye siz değerli ziyaretçilerimizin de katılmasını gönülden isteriz. Yalnız müzik ile yetinmeyin, talk show meydana getiren programcılarımızın o hoş ve keyifli sohbetlerini sizlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Belirli periyotlarla meydana getirilen, şiir, şarkı, kelime yarışmalarını yakından izlemek ve oylama yapmak için sizleri #radyo kanalımıza bekliyoruz.

sohbetful ekibi olarak, sizlere rahat, seviyeli, keyifli ve adil bir söyleşi ortamı sunabilmek adına, söyleşi akışlarını yakından takip ediyor, daha kaliteli hizmetler verebilmek adına yeniliklere açık bir halde çalışmalara devam ediyoruz. Yöneticilerimize bildireceğiniz her türlü sorun-şikayet, öneri-istekler göz ardı edilmeden değerlendirilecektir. Ihmal etmeyin ki bizlerin tek hedefi sizlere, gerçek yaşamlarınızdaki bir aile, dost ortamındaki samimi söyleşi ortamını sunabilmek. Reşit kullanıcılarımız için 24 saatten geriye kalan boş vakitlerin değerlendirilmesi ve keyifli kılınması için sizleri de söyleşi odalarımıza bekleriz.

* Söyleşi Odalarımıza katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir kişi olmanız gerekir.

* Argo, politika, sövgü, +18 sohbetler yasaktır. Bu mevzuda ısrar eden olup kaide ihlali yapanlar sınırsız ceza alırlar.

* T.C Yasalarınca kabahat olarak belirtilen tüm maddeler söyleşi sitemiz içinde geçerlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir