Steam Yeni Sohbet Uygulaması

Steam, Valve aracılığı ile bağımsız çalışabilen yeni chat uygulaması sistemini indirme merkezine sundu.

Daha ilkin bir oldukca büyük şirketlerin mobil uygulamalarını ikiye ayırdığını ve bu yaptırımın başarısızlıkla sonuçlandığını biliyoruz. Sadece büyük firmalar bu girişimlerinden vazgeçmiyor. Steam, ”androis ve ios” alt yapılı yeni söyleşi uygulaması yaptığını belirtti.

Yeni uygulama muhteviyatında geçen yıl teknik alt yapısı düzenlenen masaüstü sisteminin tüm işlevsel detaylarını barındırıyor. Ek olarak yeni mobil uygulama ile grup sohbetleri, çağrı bağlantısı, bildirimler ve kişiselleştirme adına yenilikler mevcut. Meydana getirilen söyleşi panelinde fotoğraf, url ekleme, video ve steam arayüzlerini ekleyebiliyorsunuz.

Yeni Mobil Steam Chat Uygulaması!

Söyleşi alanında kimlerin online olup olmadığını yeni uygulama yardımıyla rahatça görebilirsiniz. Bu sistemin kullanıcı kitlesini arttıracağını ön gören Steam, ileriki zamanlarda sesli chat uygulamasını bu sisteme dahil etmek istediklerini ve bununla ilgili çalışmalarını yürüttüklerini belirtti.

Steam Chat Uygulaması, Apple ve IOS mağazalarında indirilmeye hazır halde kullanıcılarını bekliyor. Valve, chat uygulaması haricinde yeni değişik çalışmalarınıda sürdürüyor. Şirket, Steam Bağlantı uygulamasını App Store mağazasında yeniden etken etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir