Sohbet Odalarına Oyun Eglence Zamanı

Söyleşi Odalarına Oyun Eglence Zamanı

sizlere birden oldukca ziyafeti bir arada sunuyor. Maksat söyleşi, muhabbet diyenler buraya! #Söyleşi #Söyleşi #OXM benzer biçimde global söyleşi kanallarımızda, güncel ve birbirinden değişik mevzu başlıkları altında, öngörü ve fikirlerinizi beyan edebilir, karşılıklı kültürlenmeye yepyeni bir perspektif getirebilirsiniz. Isterseniz yeni arkadaşlıkların temelini atabilir, kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz.

#Oyun #Yarışma benzer biçimde eğlence ve data birikiminizi arttırma temalı odalarımızda yarışmaların keyfini çıkararak, güncel mevzuları yarışma tadıyla takip edebilirsiniz. Her ay belirli periyotlarla belirlenen top10 sıralamasında siz değerli üyelerimizin de isimlerinin olması, yeni yarışmacılarımızla tatlı bir rekabete yeni zeminler oluşturacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, sağlam bir DJ ekibinden oluşan #Radyo kanalımızda siz değerli üyelerimizin istekleri doğrultusunda gösterim akışı gerçekleştirilecektir. Ara sıra yeni şarkılarla sizi buluşturacak, ara sıra nostalji yapacağız.

En güncel şarkıların listelendiği Sevgi FM frekanslarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, bu eğlenceye siz değerli üyelerimizin de katılmasını gönülden isteriz. Yalnız müzik ile yetinmeyin, talk show icra eden programcılarımızın o hoş ve keyifli sohbetlerini sizlerle buluşturmaya da devam ediyoruz. Belirli periyotlarla meydana getirilen, şiir, şarkı, kelime yarışmalarını yakından izlemek ve oylama yapmak için sizleri #radyo kanalımıza bekliyoruz.

Sohbetful ekibi olarak, sizlere rahat, seviyeli, keyifli ve adil bir söyleşi ortamı sunabilmek adına, söyleşi akışlarını yakından takip ediyor, daha kaliteli hizmetler verebilmek adına yeniliklere açık bir halde çalışmalara devam ediyoruz. Yöneticilerimize bildireceğiniz her türlü sorun-şikayet, öneri-istekler göz ardı edilmeden değerlendirilecektir. Ihmal etmeyin ki bizlerin tek hedefi sizlere, gerçek yaşamlarınızdaki bir aile, dost ortamındaki samimi söyleşi ortamını sunabilmek. Reşit kullanıcılarımız için 24 saatten geriye kalan boş vakitlerin değerlendirilmesi ve keyifli kılınması için sizleri de söyleşi odalarımıza bekleriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir