Snapchat Oyun Uygulaması Geliştiriyor

Snapchat, başarı göstermiş kontakt söyleşi ağı ve insanları buluşturan toplumsal web platformu özelliği ile biliniyor. Kısa sürede uygulamaya oyun eklemeyi düşündüğünü biliyormuydunuz?

Snapchat üstünde web kullanıcılarının daha çok zaman geçirmesi düşüncesi ile mini oyun sistemi düzenlemeyi planladığını duyurdu. Uygulamasının sahibi Cheddar, uygulama içinde yer edinen oyun platformlarının oluşturabileceği bir düzenleme olacağı sadece snapchat üstünde iyi mi gözükeceği belirli değil açıklaması yapmış oldu.

Snapchat Oyun Uygulamaları

Geçen yıl 2018 yılının başlarında yeniden bu şekilde bir söylentinin olduğu ve bu biçim bir oyun planının hayata geçirilebileceği söylenmişti. Bu mevzu söylenti olarak duyurulsa bile 2019 senesinde yayınlanabileceği söyleniyor. Cheddar’ın söylemine gore, Nisan ayında Snapchat geliştirilmesi adı altında bir duyuru yapılacağı ve bu duyuru akabinde güncellemeye gidileceği belirtiliyor.

         Snapchat Oyun Uygulaması

Takipçilerinin heyecanla beklediği oyunların oynanabileceği uygulama, oldukca geniş kapsamlı arayüzü ile chat kullanıcılarına bol miktarda vakit geçireceği şeklinde gözükmektedir. Snapchat’ın öteki toplumsal medya rakiplerine karşı hamle yapacağı bu sistemle ek olarak reklam gelirleri ile yüksek oranda kazanç elde edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir