Seviyeli sohbet arkadaşlığı


Muhabbet kurulabilecek nadide sisteler içinde en oldukca tercih edilen web sayfamızın blog paylaşımlarını yakından takip eden kullanıcılarına merhaba olsun.


Her türlü güncel keyifli donanımlarına haiz olan söyleşi sitesi, kıymetli ziyaretçileri için sıkıntısız bir arayüz ortamı geliştirmektedir. Mobil kullanıcılarımızında kolaylıkla söyleşi girişini kullanabileceği, rumuz şifreleyebileceği ve söyleşi odalarına giriş yapabileceği üst menü seçeneklerini yazılım ve kodlamalarla dahil etmeye çalışan teknik dostlar işlemlerini hızla sürdürmektedir.

Bu işlemlerin tamamı söyleşi.biz alt yapı hizmeti ile yaşam bulmaktadır. En belirleyici hedeflerimiz içinde güzel bir ortam teşkil eden kullanıcılara erişebilmek, muhabbet ortamını koruyabilmektir. Bu anlamda çıtamızı seviyeli bir ortam üstünde netleştirmekteyiz. Mobil sohbet kullanıcıları, mobile.php adlı uzantı üstünden bağlantı kurmaktadır. Sistemin otomatik algıladığı girişler ekran boyutuna gore düzenlenmektedir. Tablet ve cep telefonları ile bağlantı kurduğunuz süre ekran boyutuna gore şekillenmekte ve hiçbir problem yaşamadan chat kanallarına giriş yapılabilmektedir. Çeşitlilik ve farkındalık oluşturmak adına söyleşi ağımıza mirc tabanlı yazılımlar üstünden bağlanabilmektesiniz.

Söyleşi Esnasında Dikkat Edilecek Hususlar;

  • Bağlayıcı ve kuralcı yaklaşımlarımızdan bahsetmemiz gerekirse, ilk olarak T.C Anayasaları ve kanunları çerçevesinde bulunan yönetici ve konum sahibi olan şahıslara hakaret/küfürvari konuşmak kesinlikle yasaktır.
  • Bununla beraber söyleşi ağını kullanabilecek şahısların 18 yaşını doldurmuş olmaları şarttır.
  • Söyleşi ağı içinde yetki alımları ve vip üyelikler tutara tabiidir. Sadece söyleşi girişimiz ve rumuz şifreleme sistemimiz kesinlikle parasızdır.
  • Söyleşi kanalına bağlandıktan itibaren kişisel informasyon ve paylaşımlarınız için site yada söyleşi sunucusu kesinlikle görevli değildir. Bunu göz önünde bulundurup asla bir halde kişisel veri paylaşımında bulunmamalısınız.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir