Rus kızları yla  Sohbet Arkadaşlık Nasıl Kurulur

Rus kızları yla  Söyleşi Arkadaşlık Iyi mi Kurulur

1. Rus gelininizde tam olarak ne aradığınıza karar verin.

 

Eğer bunda tamamen açıksanız ve beklentilerinizde gerçekçiyseniz, oldukça daha acele başarıya ulaşmış olmayı bekleyebilirsiniz. Hakkaten neye ihtiyacınız var? Ne için uzlaşmak istiyorsun? Sizin için en mühim olan ne? Bakışlar? Zeka? Çocuk? Meslek? Ya da sihir olduğu sürece bunlardan hiçbiri mühim deil mi? Gerçekçi olun. Ne istediğinizi bilin, ve bunu bulacaksınız.

2. Bir kadının sizden ne isteyebileceğini düşünün.

 

Kafanızda beraber bir yaşam oluşturun. Nerede yaşayacaksınız? Iyi mi yaşayacaksınız? O ne ile uğraşacak? Sizinle evlendikten sonrasında çalışmaya devam mı edecek? Onun ilgileri ne? Hepsinden daha önemlisi onun yaşamında senin pozisyonun ne olacak? O kocasından ne istiyor ve ne bekliyor? Onun sizin ihtiyacınız olan şeyleri karşıladığı benzer biçimde siz de onun gereksinimlerini karşılamaya istekli misiniz? Ihmal etmeyin ki başarıya ulaşmış bir ilişki verip almaya bağlıdır. Sizin Rus gelininiz de sizin benzer biçimde seçme hakkına haizdir. Ona sunmak için ne hazırladığınızı düşünün, eşiyle olan evliliği yürütmek için. Bazı erkekler Rus kızları na yalnız kendi ülkelerine götürme şansını vermelerinin kafi olacağını düşünüyor. Bazı Rus bayanları için bu kafi olabilir, fakat bu hakikaten aradığınız tipte bir eş mi? Eğer gereksinimlerinizin gerçek dışı olmaya başladığını fark ettiyseniz, en başından başlayın ve gereksinimlerinizi daha azca talepkar yapın. Kim bilir doğru Rus geline haiz olmak için birazcık ödün verebilirsiniz.

3. Kendiniz için sanal bir fotoğraf oluşturun.

 

İnternet üstünden biriyle yazışma kurarken, bu kişiyi ve her ikinizi tamamen deneyim edemeyeceğinizi hatırlayın. Bu sizi telefonla görüşmeye ve buluşmaya teşvik etmemizin nedenidir. Fakat kendinizi nette tamamen ifade etmeniz de aynı derecede önemlidir – böylece kızınız kim olduğunuzu hakikaten anlamış olur. Konuşurken rahat hissedin. Rus bayanları gerçek size görecektir. Profiliniz de mektuplarınız kadar önemlidir. Duygusal, keyifli, enerjik, entellektüel olabilirsiniz. Bu kızlara kim olduğunuzu gösterin. Ona gerçek doğru pozitif tarafı gösterin. Bu yolla onunla buluşmanızın lüzumlu olup olmadığı hakkında daha çok bilgiye daha acele ulaşabilirsiniz. Başlangıç adımlarında verdiğiniz bu enerji, bir ilişki kurmanıza hakikaten yardım eder – bir birlikteliğin gerçek temeli.

4. Erken başarı için şansınızıyükseltin.

 

Rus hanımlarını aramayı gerçekleştirmek için online bulunan binlerce adam profile vardır. Başarı göstermiş olmadan once birçok Rus kızı ve hanımı ile yazışma kurmaya başlayabilirsiniz. Birçok Rus kızıyla konuşun. Birçok mektup ve posta kartı gönderin. İnsiyatif gösteren biri olun. Enerjik olun. Daha çok Rus hanıma ilginizi verdikçe, hayatınızın geri kalanını beraber harcayacağınız hususi kızı daha acele bulursunuz. Şimdiki benzer biçimde bir vakit yoktur. Yaşam zamanı boşa harcamak için oldukça kısadır. Bu kızı bulun. Ona telefon numarasını mesele. Onunla buluşun. Aşık olun.

5. Pes etmeyin!

 

Birçok yıl beklemenize, birçok hanımla tanışmanıza fakat hemen hemen gelininizi bulamamanıza karşın asla şüpheniz yok. Sanal bir ilişkide tek bir başarısızlık, devamlı bu şekilde olacağı anlamına gelmez. Eğer gelecek eşinizi bulma mevzusunda ciddiyseniz, vakit alabilir, kararlılık ve cesaret gerektirir. Sitemiz vasıtasıyla aşkı çoktan bulmuş birçok insandan cesaret alın. İnternet dünyanın çevresindeki size uyan daha geniş bir halkadaki insanlarla tanışmanızı mümkün kılar. Müşterilerimizin bir bir çok Rus bayanları arıyor zira arkadaşları mutluluğu internet sitemizden güzel Rus bir eşte buldu. Eğer tüm çabalardan sonrasında hala uygun bir gelinle tanışmadıysanız, durum ve kendinizi yeniden değerlendirin. Muhtemelen kendiniz için doğru tip bir hanıma odaklanmıyorsunuz. Muhtemelen kendi resminizi iyi sergilemiyorsunuz. En başından başlayın. Profilinizi uyarlayın ve devam edin. Herşeyden once bırakmayı düşünmeyin bile. Çabalarınızda çaba ederek asla birşey kaybetmezsiniz, daha fazlasını kazanırsınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir