Mynet Sohbet Evli

Vatanımızda ve dünyada başarıya ulaşmış bir sunucu olabilmenin belli şartları vardır. Bu şartların en başlangıcında gelen ise kuracağınız ağdır. Network ağına haiz olmayan hiçbir sunucu büyüyemez ve adını duyuramaz. Bizde bu koşulu gözümüzün önüne alarak, ilk olarak Network’umuzu Türkiye’nin en büyük ağı olacak şekilde kurduk. Kuvvetli bir Network ile çıktığımız bu yolda, her şeyden ilkin sanal dünyanın içinde de olsak, hedef kitlemizin ”İnsan” bulunduğunu asla unutmadık. İnsanı mutlu etmek, insana bir şeyler katabilmek, gerçek yaşamın sıkıntılarından bir nebze olsun uzaklaştırabilmek daima önceliğimiz olmuştur. Mynet Söyleşi Geveze oldukca eski bir Chat sunucusudur.

Sunucumuz da geçmişten bugüne neler değişti? Yenilikler nedir? Bu tarz şeyleri biz ne kadar anlatsak da eksiklerimiz kalacaktır. Şundan dolayı köklü bir geçmişe haiz olmak demek, yeniliklere kapalı olmak demek değildir. Köklü Mynet Chat geçmişimize, çağdaş tasarım ve uygulamaları da ilave ederek, süratli bir halde yolumuzda ilerlemekteyiz. Sanal dünyada Mynet Söyleşi yeni sürüm sunucu işletmek ve başarıya ulaşmış olmak, daima sağlam bir ekip işi ile olur. Bu bilinçle geçmişten kopmadan, tecrübeli Adminlerimizi yanımıza alarak ve yeni taze kan olarak nitelendirebileceğimiz genç Adminleri bünyemize katarak oldukca kuvvetli bir ekip kurmuş bulunmaktayız. Ekibimiz ve kanal sorumlularımız tam bir uyum içinde hareket etmektedirler. Yöneticilerimizin öncelikleri, yalnız ve yalnız kanalımıza Söyleşi için gelen kullanıcılarımızı mutlu etmek ve onların isteklerine anında karşılık vermektir. Bu istekleri karşılayabilme adına da ekibimiz gerekirse gece uykusundan feragat ederek, nöbetçi Admin uygulamasıyla 24 saat hizmet vermektedir. Nöbetçi adminlerimiz, 24 saat kullanıcımızın hizmetindedir.

Her hangi bir sıkıntınızda saat kaç olursa olsun, karşınızda sorununuzu çözmek için bekleyen bir muhatap ne olursa olsun olacaktır. Gelelim Eski Mynet Sohbet evli odaları sunucumuzda yapabileceklerinize… Felsefe ve Edebiyat kanallarımızın sohbeti genel anlamda geç saatlerde oldukca ateşlenir. Şundan dolayı mesaiden bitkin halde eve gelen insanoğlu, günün stresini atıp, kaliteli bir ortamda; yazınsal kıymeti olan yada felsefe alanında ehemmiyet taşıyan konuşmalarını bu kanalarda yaparlar. Onun için de geceleri oldukca renklidir. Gelelim Radyo kanalımıza, adminlerimiz benzer biçimde DJ’lerimiz de 7 /24 hizmet sunarlar. Gece sabahlara kadar canlı talep hattından istekte bulunup, sevdiğiniz insanlara şarkı armağan edebilirsiniz. Oyun kanalları tamamen zeka ve kabiliyete bağlıdır. Hızınız ve kıvrak zekanızla, aynı anda oyunda olduğunuz birçok kullanıcıyı geçebilir ve Skor tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz.

Bunların haricinde, kent kanallarımıza girerek hemşerilerinizle tanışabilirsiniz. Daha sayamadığımız pek oldukca imkanı eskişehir söyleşi mynet odaları bünyesi altında, çatımızda yer edinen kanallarımız da bulabilirsiniz. Tek amacı insanı mutlu etmek olan sunucumuzda, sizleri rahatsız eden negatif bir durum olduğunda da bizlere ulaşmanız oldukca kolay. 7 /24 Hizmeti kesmeyen bir öteki kanalımız Operhelp kanalımızdır. Bu kanalda üst yönetim ve adminler bir arada dururlar. Bu kanal tamamen kullanıcının sorunlarını dinlemek ve çözmek için kurulmuş bir kanaldır. Network ağımızın can damarı olan bu kanal da yazılan her şey, adminler için oldukca önemlidir. Söyleşi ağımız da bu keyifli ve seviyeli ortamı bizimle beraber yaşamak, kaliteden taviz vermeden Chat yapmanın keyfine varmak istiyorsanız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir