Karadeniz sohbet odaları

Karadeniz söyleşi odalarına  hoş geldiniz burada karadeniz li arkadaşlarınızla söyleşi etme imkanı elde eden karadeniz söyleşi sitesi siz kıymetli kullanıcılarımızın istekleri üstüne daha da değişik projeler üretecektir.Lazca konuşmak laz külütürünü yaşamak ve yaşatmak için buradasınız

Tüm Trabzonlu hemşerilerimizin burada konusup söyleşi edebileceği ve hem de trabzonspor hakkında söyleşi ve ve geliştirme hakkında informasyon verebileceği bir söyleşi kanalındasınız.

sizlerde katkıda bulunabilir arkadaslarinizla burada toplanip web üstünden söyleşi yapabilirsiniz

Uzun süredir chat ve söyleşi sitelerinde edindiğimiz informasyon birikimini birleştirerek Karadeniz’li hemşehrilerimizin rahatça söyleşi edeceği bir platform kurarak bütünlüğü sağlamaya çalıştık. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her geçen gün tecrübeli kadromuzla ne yapabiliriz diye düşünüyoruz. Sizin de bizlerle paylaşacağı bir şeyler var ise bizlere iletişimden ulaşın. Yada sohbete tıklayarak sitemizde bizlere isteklerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak bizimle fotoğraf, video ve haber paylaşabilirsiniz. Bilhassa Karadeniz bölgesi resimlerini siz kıymetli dostlarımızdan bekliyoruz, şundan dolayı her daim Karadeniz bölgesinde bulunmadığımızdan elimizde bulunan veri, informasyon ve resimler sınırı olan sayıdadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir