İstanbul sohbet Kanalı

İstanbul söyleşi Kanalı

İstanbul bölgesinde yaşayan kullananların kolaylıkla sesli yada görüntülü olarak parasız bir halde söyleşi edebileceği adresimiz sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İnternet ortamında siz kıymetli kullanıcılarına chat hizmeti veren  web sitemiz siz değerli üyelerimizin gereksinimlerini karşılamak için kafi görünüyor. Büyük bir nüfusa haiz olan İstanbul’da kullanıcılar ücretsiz bir şekilde sesli ve kameralı olarak konuşabilmeleri için büyük bir platform oluşturduk. Dünya’nın her kesiminden giriş yapabiliyor olsanız da İstanbul bölgesi bizim için öncelikli olarak gelmektedir.

Sesliadresim sesli chat platformu kullanıcı dostu olmakla birlikte kolay bir kullanıma haizdir. Mütevazi ve kullanışlı olması kullananların ilgisini çekmekte ve yoğun olarak kullanılmakla birlikte tercih edilmektedir. Arzu ettiğiniz zaman giriş yapabileceğiniz bu sistemden tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Her ne kadar söyleşi odaları Türk odaları olmuş olsa da yurt haricinde yaşamakta olan gurbetçi yurttaşlarımız da  chat odalarına katılıp sizlerle söyleşi edebilmektedir. Söyleşi adresi platformu içinde birden fazla özellikten ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ilk olarak anlatmak gerekirse odalar bir açık oturum üstünde yer almıştır. Sesli olarak görüşme yapabilmek için arayüzde sol alt bölümde “mikrofonu al” kısmı bulunuyor. Bu butona tıkladığınızda mikrofonunuz bulunması durumunda etken olarak ve sesli olarak söyleşi etmeye başlayabilirsiniz. Öteki kullanıcılarla görüntülü olarak görüşmeler yapabileceğinizi de belirtmek isterim. Chat bölümünde yer edinen kamera ikonunu tıkladığınızda otomatikman görüntülü görüşme başlatmış olmuş olursunuz ve oda içinde bulunan tüm kullanıcılar sizi görebilir.

Siz kıymetli kullanıcılarımızın değişik kişilerle tanışabilmesi için tüm kolaylıkları sağladık. Yeni dostluklar kurabilmeniz için doğru yerdesiniz! İstanbul Chat odaları’na üye olarak ya da konuk girişlerini kullanarak bağlanabilirsiniz.

Söyleşi odaları’na Anasayfa üstünde yer edinen sesli chat giriş resimlerinden herhangi birisini tıklayarak bağlanabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İstanbul Söyleşi sitesi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir