Instagram beğeni güncellemesi yaptı

Instagram son dönemlerde sıkça yenilik güncellemeleri halletmeye devam ediyor. Toplumsal paylaşım ve chat haber platformlarının lideri konumunda olan Instagram, kullanıcılarını üzecek yeni güncelleme yapmış oldu.

Kullanıcılarına ilişik şifreleri gizleme skandalı ile uğraşan İnstagram yapmış olduğu yeni güncelleme ile beğeni sayma uygulaması ekledi.

İnstagram’ın Üzen Güncellemesi!

Günlük takip edeni milyonlarca kullanıcıya ulaşan Instagram kullanıcıları için beğeni butonu oldukca mühim. Beğenilen bir paylaşım o paylaşımın ne aşama mühim bulunduğunun göstergesi oluyor. Bu münakaşaya açık bir mevzu fakat göreceli olarak düşünürsek düzgüsel şartlarda mantığen bu şekilde kabul ediliyor. Sadece güncelleme ile beraber bundan sonrasında paylaşımın ne kadar beğeni aldığını yalnızca sahibi görebilecek.

Beğeni butonu etken olarak kullanılmaya devam edecek fakat paylaşılan fotoğrafın kimin ve kaç kişinin beğendiğini yalnızca paylaşan kullanıcı görebilecek. Başkalarının paylaşımlarını kimlerin beğendiğini bilhassa takip eden kullanıcıları bu güncelleme üzecek şeklinde gözüküyor. Bu biçim güncellemeleri meydana getiren devamlı yenilikçi fikirleri ile ön plana çıkmaya çalışan Jane Manchun Wong olduğu açıklandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir