Esohbet Sohbet Chat Odaları

Esohbet Söyleşi Chat Odaları

 güvenilir sizi mutluluğa erdirecek arzu ettiğiniz kriterlerde birisini mi tanımak istiyorsunuz ? Tamam o süre derhal sohbete bağlan aradığın kriterleri bulma fırsatını kaçırma!

 Mobil Söyleşi

Artık interneti olan her cihazdan, mobilden, tabletten istediğiniz her cihazdan anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Kullanıcı Gizliliği

Kişisel hak ve özgürlüklerinize saygı duyuyor kişisel bilgilerinizi siz istemediğiniz sürece kimse ile paylaşmıyoruz.

 Esohbet Söyleşi Nedir ?

esohbet  kesime hitap eden +18 yaş üstü için uygun görülen chat platformudur. 2014 senesinde bu sektöre giriş yaparak hedef kelime ele alınmıştır. Aslolan serüven 2002 senesinde IRC Söyleşi olarak başlamıştı. Bizi takip ederek başaracağımız vakalara şahitlik etmek için burada kalmaya devam edin.

Yetişkinler Burada Söyleşi Ediyor

esohbet odalarında, sizi olgun kişilikte söyleşi edebileceğiniz niteliğe haiz kişiler beklemektedir.Söyleşi, karşılıklı anlayış ve uyum ile beraber tadından yenmez bir hale gelebilir, o yüzden cemiyet içinde uyumlu bir karakter olmayı seçmelisiniz. Daha anlaşılır bir kavram da sitemize sürekli kullanıcı olmak isteyenler KURALLAR sayfasını okuyarak giriş yapmalısınız.

Olgun kişiliğe haiz insanların tercih etmiş olduğu esohbet Chat Odası,isminden de anlaşılacağı şeklinde belirli bir kesime chat hizmeti vermektedir. Daha anlayışlı bir ortamda keyifli süre harcamak için referans gösterilecek sayfalar içinde yer almıştır. Burada ki aslolan amacın eğlence,söyleşi ve muhabbetten ibaret olmadığını gösteren bazı örnekler de olmuştur. Arkadaşlıklarını gerçek hayata dökerek canlı görüşmeler içinde sitemiz aracı olmuştur.Eklemek gerekirse yaşamını birleştiren kullanıcılara da sitemiz vesile olmuştur.

Sohbete Bağlanmak ve Nick Kayıt İşlemi

İlk oluşturulan sayfa da #Söyleşi global içinde otomatikman bulunursunuz. Değişik odaları kullanmak için kanallar sekmesine tıklayarak oda geçişleri yapabilirsiniz. Görüş bildirmek gerekirse kişisel düşüncemiz, genel olan global odalarda kendinizi tanıtarak online olan her insanın aynı anda yazdıklarınızı okumaları avantaj olacaktır. Dürüst ve kibar olmak size artı avantaj sağlar.

Kullandığınız Rumuz ( Takma ad ) başkası tarafınca kullanılmasını istemiyorsanız Web üstünden girdiyseniz sağ üstte Nickimi Kaydet ,mobil ile giriyorsanız, Menü seçeneği içine girerek Nickimi Kaydet sekmesinden ulaşarak talimatları uygulayabilirsiniz.

SohbetfuL Söyleşi de Davranış Kuralları

Ilk olarak konuştuğunuz her kullanıcının yaşayan bir canlı ,insan bulunduğunu unutmayalım. Düzgüsel hayatınızda olduğu şeklinde saygılı ve sevgili olarak diyaloglara müdahil olalım. Sizden yaşça daha büyük kişilere olması gerektiği saygıyı sunalım. Küçüklerimize karşı öğretici şekilde davranalım onlara karşı hakaret ve ufak düşürücü kelimeler sarf etmeyelim.

Ihmal etmeyin ,kendinize iyi mi davranılmasını istiyorsanız o şekilde karşınızdakileri değerlendirin empati oluşturmak bu mevzuda size destek olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir