Chat uygulamalarında vakit sınırlandırma başlıyor.

İnternet kullanıcılarından bazılarının toplumsal medya sitelerinde ciddi anlamda süre harcadıklarını tamamımız biliyoruz. Harcadığımız bu zamanı sınırlandırabilsek iyi mi birşey ortaya çıkar acaba?

Toplumsal medya liderleri olarak bildiğimiz chat siteleri portalları Instagram ve Feysbuk, kullanıcıları için çevrim içi oldukları süreç içinde harcadıkları zamanı ve bu süre içinde yaptıkları aktiviteleri öğrenmeleri için geliştirme emek harcamaları başlattı.

İnternette Harcadığınız Zamanı Sınırlandırabilirsiniz

Bilhassa toplumsal medya üstünde bağımlılığı mevzu alan ve bu biçim sitelerde fazlaca süre harcayan kişiler için yeni bir özellik geliştiriliyor. İnternete giriş icra eden kullanıcı harcamış olduğu zamanı ve bu süre zarfında neler yaptığını öğrenebilecek. Ek olarak şahıs dilerse süre sınırlandırması seçeneğini kullanarak harcamış olduğu zamanı denetim altına alabilecek ve bilgili bir halde zaman değerlendirmesi için uygulama yol gösterecek.

Kişisel yaklaşımımız ise bu uygulamanın aslen süre değerlendirmesi açısından insanoğlu için verimli olabileceği ve internette geçen zamanı takip edebilmeniz açısından sizlere öncü olabileceği düşüncesidir. Zamanı iyi mi değerlendireceğimiz ve anı iyi mi yaşayacağımız yaşantımız açısından fazlaca fazlaca önemlidir.

Dev Firmalar (Bu uygulamayı psikolog ve tıbbi çalışanlar aracılığı ile geliştirdik) açıklaması yapmış oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir