Anneler gününe özel sohbetler

Anneler, bizleri yaşamımız süresince korumuş olan en kıymetli varlıklardır. Anne rahmine düştüğün andan itibaren koruyucu melek görevi gören, 9 ay süresince tüm zahmetleri göğüsleyen mukaddes varlığımızdır. Söyleşi.biz ailesi olarak bu güzel günde annelerimizi unutmadık.

Web sitemiz çoğu zaman söyleşi, chat ve toplumsal medya siteleri üstü paylaşımlarla kullanıcılarına güncel bilgiler sunmaktadır. Sadece bugünün hususi ve anlamlı bigün bulunduğunu unutmuş değiliz. Emeklerini ve haklarını ömrümüz süresince ne yaparsak yapalım ödeyemeyeceğimiz yegane yaşam kutsalımız annelerimize bir tek bugüne hususi değil, her gün kıymet vermemiz gerekmektedir.

Anneler Günü Ne Anlama Geliyor?

Aslen uzunca laflara gerek duymadan bir tek ”ana, anne” kelimesinin ne aşama ehemmiyet arz ettiğini, bizleri geldiğimiz yaşa kadar her türlü hastalıkta ilaç olan, acıktığımız süre yanı başımızda olan ve tüm anlarımızda yanımızda olan kelimelerdir.

Siz kıymetli kullanıcılarımıza ”cennetin ayakları altında olduğu tüm annelerimizin” 12 Mayıs 2019 anneler gününü kutlarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir